O firmie

W branży auto gaz firma Auto-Gaz-Montaż Andrzej Smogorzewski działa od 1999 roku. Jest to specjalistyczny zakład świadczący profesjonalne usługi z zakresu montażu i serwisu instalacji LPG.
Nasze doświadczenie zdobywaliśmy od początku ewolucji auto gaz w Polsce od aut gaźnikowych z jedno- lub wielopunktowym wtryskiem gazu do aut w których montujemy instalacje z sekwencyjnym wtryskiem gazu.
Nasze 15 letnie doświadczenie, współpraca z uznanymi cenionymi producentami instalacji oraz podzespołów LPG przekłada się na zaufanie Klientów do naszej firmy a owocem tego jest ilość zamontowanych instalacji gazowych. Cechuje nas duża fachowość, rzetelność, estetyka wykonanej usługi, indywidualne podejście do montażu w każdym aucie, doradztwo w doborze właściwych elementów instalacji, co skutkuje niezawodnym działaniem zamontowanej instalacji w samochodzie.
Satysfakcja Klientów z wykonanej usługi w naszej firmie motywuje nas do coraz większego zaangażowania w zdobywanie wiedzy i doświadczenia w instalowaniu coraz nowszych technologii LPG.
Auto-Gaz-Montaż Andrzej Smogorzewski zapewnia Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji gazowych montowanych w naszej firmie, obsługuje również instalacje gazowe zamontowane w innych warsztatach.
Współpracujemy z firmami:
STAG, KME, LPGTECH, TOMASETTO, LOVATO, VALTEK, LandiRenzo, Autronic, Elpigaz. Zavoli, Viale, AG, Quick, Lecho, Stako, Bormech, GZWMSA Grodków, Mistral

 

Przykładowe auta w których montujemy instalacje LPG .